Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Inicijativa
Povratak na članak

Slovenci žele zaštititi kamene natpise 'Tito' kao spomenike kulture

Kako je izvijestila slovenska televizija, Titov znak na Sabotinu je nakon Osimskog razgraničenja ostao u Italiji, a zatim su ga 1978. mladež i vojnici premjestili na slovensku stranu

Komentari 3

22
224
22:47 10.08.2026.

Čisto sumnjam da to Slovenci žele????

VL
Avatar Stari mesar
Stari mesar
03:11 11.08.2026.

Normalni ljudi, nema tamo mpt tumpson derneka ni hosstasa...

VL
DD
Dobar.Dabar
21:20 10.08.2026.

A kod nas Torcida zeli zastiti ZDS i mjerenje kukuruza kao kulturno dobro.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.