Sljedećeg tjedna i Češka potvrđuje Ugovor o pristupanju RH u EU
Informaciju je potvrdio predsjednik odbora za vanjsku politiku, obranu i sigurnost češkog senata Jozef Regec
Komentari 9
Braćo slavenska, Česi, spasite nas barem vi od ovih naših beveznjakovića koja nas guraju u EU. ODBIJTE naš prijem u EU. Hrvatski narod će vam biti zauvijek zahvalan i bit ćete odsad pa nadalje najdraži gosti na Jadranu.
Česi ništa sami ne odlučuju, glasat će po direktivi iz brisela (njemačke) .........
Glasat će kao u dobra stara vremena, .............. samo je drugi gazda sada ...............
Još će tražiti od Hrvata i zahvalnost?
Hvala Česi, dat ćemo vam Vegetu, ko u dobra stara vremena.....
a sta ako se mi ipak predomislimo do 2013 hahahaha a a a
jos jedan uspjeh ministrice spoljasnjih poslova. otkako je dosla na vlast sa svojom patuljastom strankom , vesna reda samo uspjeh za uspjehom. ovoliko ratifikacije jos niti jedan hrvatski politicar nije vidio. a tek je 4 mjeseca na vlasti. zamislite koliko uspjeha ce vesna nanizati u 4. godini vlasti? te samo zamislite koliko broseva ce vesna na kraju prvog (a malo prije pocetka drugog) mandata imati? bros od clinton, tri brosa od ive tadica, bros od tonya blaira, bros od australijanske premijerke itd itd.
A sto cemo sa slijedecima: Slovenija, Nizozemska, UK? Iskreno se nadam da nas vole i da NECE ratificirati sporazum. Prema svemu sto vidim blizi se kraj EU kakvu danas poznajemo.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Česi dragi, ako Boga znate, nemojte ništa potpisivati!