Slijepi ipak neće morati plaćati cestarinu
Sva 34 amandmana na proračun Vlada je odbila, a nakon Zakona o fiskalnoj odgovornosti ništa više neće biti kao prije, poručila je premijerka.
Komentari 5
Treba oslobodit plaćanja poreza političare 100% oštećenog morala - njima je vjerojatno najteže.
Samo potpuno slijepe osobe su oslobođene plačanja cestarine. Ovo je veliki doprinos za slijepe koji se voze našim autoputevima.
Slijepi ipak neće morati plaćati cestarinu; a šta je sa gluhima i oni ne ? Znači ostaje dalje na tome da samo glupi plačaju ...
Gluhi će imati besplatan ulaz na kocerte. Kako vas nije Boga strah?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovo moze samo da se izmisli kod nas ,otkada stopostotni invalidi vida voze po auto cestama (jesu to oni koji ulaze na autoput u krivom smjeru ?) oslobadjanje od placanja cestarine treba dati penzionerima koji danas imaju mizerne penzije !