Sletio s ceste kod Novske: Vozač stradao, suputnica teško ozljeđena
Priklješteno tijelo vozača iz uništenog automobila izvadili su novljanski vatrogasci.
Komentari 5
05.08.2012. u 15:11h lady_chantal je napisao/la: A na slici ono što je ostalo od Čolakovog ferrarija. _______________________________________________________ pogledaj dobro ispod slike pa ćeš vidjeti da piše "ilustracija" a to da ti pojasnim znači da se ne odnosi na tekst članka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bodavica je napisao/la: pogledaj dobro ispod slike pa ćeš vidjeti da piše "ilustracija" a to da ti pojasnim znači da se ne odnosi na tekst članka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- e to fakat ne bi znao da mi nisi tako lijepo objasnio, hvala od srca, baš si koristan na ovom portalu!
ovoje neko opako novo novinarstvo.......Novska ne može imati novljanske vatrogasce.......neznam kako se onda zovu vatrogasci iz Novalje.....
Građani Novalje su Novaljani, a Novske Novljani. I za ljude iz Novog Vinodolskog isto kažu Novljani skračeno.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A na slici ono što je ostalo od Čolakovog ferrarija.