Škola alarmirala Centar za socijalni rad zbog jer učenici bojkotiraju nastavu
Prosvjeduju jer im je omiljeni razrednik proglašen tehnološkim viškom, a zamijenila ga je druga učiteljica, i to temeljem sudske presude
Komentari 8
Bravo djeco, imate moju podršku na prosvjed. Treba se učiti od malih nogu što znaći biti svjestan građanin i slobodno iskazati svoje nezadovoljstvo kad institucije rade greške.
Bravo djeco!
..."zbog jer učenici"... Ovo stvarno ne razimijem!
Bar je ovo čisto, Danko došao si u školu zbog oca vrijeme je da odeš.Sudske presude su jasne.
a centar za socijalni rad radi nešto? vjerojatno su si samo počeškali genitalije.
Ovo ima samo kod nas.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A kakve veze s nastalom situacijom ima Centar za socijalnu skrb? Jesu li oni babe roge koje će zastrašiti djecu da moraju pod svaku cijenu ići u školu pa i onda kad im se na silu nameću neka rješenja.