Skočila prodaja avio karata - za siječanj 2021.
U posljednja dva tjedna broj rezervacija za letove početkom iduće godine u Britaniju porastao čak 242 posto.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
naravno, inace ako su prosli mjesec prodali 100 karata 242% porasta znaci sada su prodali 342 karte kad usporedis sa proslom godinom had su za sjecanj prodali 26000 karata to je svakako znak da su se ljudi zazelili putovati.