Sjeverna Koreja: 'Raketa može doseći SAD, postali smo nuklearna država'
Prema podacima Sjeverne Koreje, raketa je dosegla visinu od 4,475 kilometara te je u 53 minute prošla 950 kilometara.
Komentari 8
Evo ovi neki kazu na forumu da Kim ne prjeti USA i da gleda svoj posao. Jeli ovo prjetnja.
i rusi su nuklearna sila,....pa su gladni i privreda u raspadu, njih saka ima sav kapital a ostali su samo statisti u takozvanoj borbi protiv imperialista. Ako ima muda neka ispali raketu i pogodi bilo koji cilj gdije su amerikanci.
Trumpe samo reci i lomimo tu boljševističku jugobandu.
Ha, ha, ha,......pas laje karavana prolazi, kim si lize straznj..icu.
Nebi to bilo senzacionalno , da obican puk osim rize ima i nesto drugo za jesti , o mobitelima i drugim stvarima koje su normalne u danasnje vrijeme nebi sad.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
"Dosegla visinu od 4,475 kilometara te je u 53 minute prošla 950 kilometara"... Impresivno! Nakon pređenih 950 km raketa je 4475 km udaljena od površine zemlje! To je kao da Chuck Norris vježba sklekove ne samo 25 sati na dan, nego 125 sati na dan...