Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 129
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
novoizgrađena četvrt
Povratak na članak

Sjeverna Koreja proslavila izgradnju 10.000 stanova, Kim Jong Un sudjelovao u ceremoniji

Do ceremonije dolazi dva mjeseca nakon što je Kim u veljači započeo s još jednim stambenim projektom, koji je KCNA opisala kao "još jednu luksuznu ulicu socijalizma punu sreće ljudi"

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.