Policija nakon godinu i pol pronašla tijelo ubijenog muškarca
Prema sumnjama policije, M. O. je u dogovoru s N. K. žrtvu nekoliko puta udario sjekiricom u glavu
Komentari 9
Pohvala policiji.bolje ikad nego nikad dobro da su ga pronasli super
Pohvala policajcu od kojeg je krenulo rješavanje slučaja.Bravo B.
Baš me zanim o kome se radi. Otkrili su ga na moj rođendan. A mogli su staviti i sliku prave Dubrave, a ne zagrebačkog kvarta. Inače je ovdje kriminal na zavidnoj razini. Da nam je takvo gospodarstvo to bi bilo...
Žena je bila na TV i za nju se sakupljala humanitarna pomoć, jer je rekla da ju je muž ostavio sa tri kćeri.
pa kako su ga bacili susedu u bunar,
Žene žene
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nakon svega urađenog su još i ispalili par hitaca iz plinskog pitolja u glavu da ga dokrajče...pa ono zbilja humano od monustruma