Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 211
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
RAZVOD
Povratak na članak

Sisački gradonačelnik ostavio drugu suprugu

Prvi brak, iz kojega ima kćer srednjoškolku, daleko je iza njega, a drugi, sa Snježanom Pintarić, razvrgnuo je nedavno.

Komentari 8

BA
banijash
19:02 21.10.2009.

Ovaj Pintaric kako se moze vidjet na slici ima prilicno nisko čelo.

VL
PO
poduzetnik
18:57 21.10.2009.

Evo zbog cega opcine propadaju .Gradonacelnici imaju pune ruka drugoga posla. Nije njima lako

VL
OB
-obrisani-
20:33 21.10.2009.

Kaj je to luping?

VL
DO
doktorica
19:24 21.10.2009.

Lako je njima rastavljati se kad imaju novaca.

VL
KA
karlovcankica
23:46 21.10.2009.

jos jedan idiot

VL
OB
-obrisani-
08:51 22.10.2009.

Nije to ništa. Potkožio se on i u kešovini i u naturi. U Sisku niti jedan domaći obrnik ne može dobiti posao od Grada već smo oni koji dođu po preporuci iz središnjice ADEZEA ili pripadaju osobnom gangu Željka Jajčinovića,ća, produžene ruke Đure Brodarca, što je i sam Pintarić. Bajiću pod hitno dođi u Sisak. Ima posla da ti se isplati otvoriti filijalu.

VL
KG
kaj_god
08:18 22.10.2009.

Eto nam naše desnice. Samo trabunjaju o vjeri,obitelji i moralu. Koja gamad!

VL
OD
odisej
02:11 04.03.2010.

Vi mu samo zavidite, jer ste iskompleksirani i patite jer ne mozete kao Vinko , a on to moze jer je pametan i lijep i zato ga mlade cure vole pa se je zato i zenio samo tri puta. Vamama ocito treba kulture i zato ce vam Pintarcic osnovati jedno poduzece za kulturu i to ce poduzece voditi njegova sadasnja , mlada zena , koja se jako dobro razumije u ono sto vi ne razumijete,jer je jako skolovana i ima dugogodisnje iskustvo u kulturi. Na vama je samo da financirate ono sto Vinko predlozi i zato ne gundjajte jer to nije lijepo da se tako lose govori za jednog mladog ,lijepog i svima odanog hrvata.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.