Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 8
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Siniša Varga ima više savjetnika i od premijera

Ministar Varga uz zamjenika, četiri pomoćnika i glavnu savjetnicu, trenutačno ima još 11 savjetnika

Komentari 18

Avatar TvojUjko
TvojUjko
11:11 15.01.2015.

Jučer je tražio od vlade i da mu se kupi električni automobil u ministarstvo..čovjek živi u paralenom svijetu.

VL
TH
than
11:39 15.01.2015.

Pa covjek treba savjetnike. Jednog za izbor automobila, jednog za stolariju, drugog za prisluskivanje, treceg za izbor skijaske opreme...

VL
Avatar plimni_val
plimni_val
12:16 15.01.2015.

Čim je došao, odmah je počeo s aferama. Namjestio sredstva s natječaja nekakvoj udruzi kojoj je bio na čelu prije nego je postao ministar... Nedavno se skijao na državni račun (koristio službeno vozilo...), sad ovo sa skupim nemještajem... Zar doista prste mora gurati baš svugdje oko sebe? Pa sve se dozna.

VL
LI
liskovaca
11:09 15.01.2015.

nisu to savjetnici! To su uhljebi, paraziti i glasačka mašinerija!

VL
Avatar upitnik.pita
upitnik.pita
11:31 15.01.2015.

...to je znači još 6 sobica od 1.200.000 kn...

VL
CR
crnaguja1950
12:26 15.01.2015.

uuu vidim da partijski cyber odjel radi punom parom pa "neprikladnim" komentatorima djeli minusiće

VL
DU
Deleted user
11:41 15.01.2015.

Bravo! Ima se, može se. Samo tako naprijed Siniša. Nema veze što pacijenti nose svoj toalet papir u bolnicu, zašto bezveze s**u.

VL
CR
crnaguja1950
12:21 15.01.2015.

a što očekivati od partijskog uhljeba i parazita koji ne zna raditi ništa,koji nema obrazovanje i koji zna samo na tuđoj grbači parazitirat? a da mu tek vrlog bracu vidite što radi po,doduše Todorićevim,firmicama....otpušta ljude,bahati se,razbucao je nekoliko cijelih odjela....i tak....ko prst i nikat,dva burazerića parazitića

VL
VE
verrmaj
13:33 15.01.2015.

Pa zasto je taj placen kad uopce nemora da misli sa svojom glavom jel to rade drugi umjesto njega!!

VL
KA
KaNiDora
15:21 15.01.2015.

gdje samo nađu takve parazite?

VL
Avatar Slito
Slito
14:20 15.01.2015.

Imam osjecaj da je on nekome od drugova (mozda milancetu?) dobro stao na zulj. Dva clanka u jednom danu koji ga donekle kompromitiraju,..drugim rijecima,..dat na odstrijel.

VL
Avatar dmitarX
dmitarX
14:21 15.01.2015.

I kako bi uopće pošten čovjek, i da dođe na ovako visoka i 'odgovorna' mjesta, mogao raditi pošteno i konkretno svoj posao..pored svih ovih guzonja? Tu vlada nerad, nered, nemila komocija. Satrali bi ga u milisekundi.

VL
Avatar antonija17
antonija17
17:14 15.01.2015.

Kaj onda placamo ministra? vjerojatno nema pojma o radu kad treba takav okolis. Hrvatska ima ministre za landranje a probleme daju drugima rijesavat.

VL
RE
resal
10:53 16.01.2015.

Jedno mi nikad neće biti jasno-zašto se hvata posla koji ne zna i za koji mu trebaju savjetnici,i još gore,to mu netko i dozvoljava,ovdje ne mislim ništa loše o ovom čovjeku ali koliko je takvih koji ne znaju što i kako raditi i za to imaju savjetnikezlo i naopako...

VL
LU
lukateli1
11:57 15.01.2015.

Velikom vodji ne trebaju savjetnici!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.