Siniša Varga ima više savjetnika i od premijera
Ministar Varga uz zamjenika, četiri pomoćnika i glavnu savjetnicu, trenutačno ima još 11 savjetnika
Komentari 18
Pa covjek treba savjetnike. Jednog za izbor automobila, jednog za stolariju, drugog za prisluskivanje, treceg za izbor skijaske opreme...
Čim je došao, odmah je počeo s aferama. Namjestio sredstva s natječaja nekakvoj udruzi kojoj je bio na čelu prije nego je postao ministar... Nedavno se skijao na državni račun (koristio službeno vozilo...), sad ovo sa skupim nemještajem... Zar doista prste mora gurati baš svugdje oko sebe? Pa sve se dozna.
nisu to savjetnici! To su uhljebi, paraziti i glasačka mašinerija!
...to je znači još 6 sobica od 1.200.000 kn...
uuu vidim da partijski cyber odjel radi punom parom pa "neprikladnim" komentatorima djeli minusiće
Bravo! Ima se, može se. Samo tako naprijed Siniša. Nema veze što pacijenti nose svoj toalet papir u bolnicu, zašto bezveze s**u.
a što očekivati od partijskog uhljeba i parazita koji ne zna raditi ništa,koji nema obrazovanje i koji zna samo na tuđoj grbači parazitirat? a da mu tek vrlog bracu vidite što radi po,doduše Todorićevim,firmicama....otpušta ljude,bahati se,razbucao je nekoliko cijelih odjela....i tak....ko prst i nikat,dva burazerića parazitića
Pa zasto je taj placen kad uopce nemora da misli sa svojom glavom jel to rade drugi umjesto njega!!
gdje samo nađu takve parazite?
Imam osjecaj da je on nekome od drugova (mozda milancetu?) dobro stao na zulj. Dva clanka u jednom danu koji ga donekle kompromitiraju,..drugim rijecima,..dat na odstrijel.
I kako bi uopće pošten čovjek, i da dođe na ovako visoka i 'odgovorna' mjesta, mogao raditi pošteno i konkretno svoj posao..pored svih ovih guzonja? Tu vlada nerad, nered, nemila komocija. Satrali bi ga u milisekundi.
Kaj onda placamo ministra? vjerojatno nema pojma o radu kad treba takav okolis. Hrvatska ima ministre za landranje a probleme daju drugima rijesavat.
Jedno mi nikad neće biti jasno-zašto se hvata posla koji ne zna i za koji mu trebaju savjetnici,i još gore,to mu netko i dozvoljava,ovdje ne mislim ništa loše o ovom čovjeku ali koliko je takvih koji ne znaju što i kako raditi i za to imaju savjetnikezlo i naopako...
Velikom vodji ne trebaju savjetnici!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jučer je tražio od vlade i da mu se kupi električni automobil u ministarstvo..čovjek živi u paralenom svijetu.