Siniša Šošo platio 200.000 kuna i izašao iz splitskog zatvora
Šošo se na istražni zatvor nije ni žalio, već je platio jamčevinu i izašao iz Bilica gdje je proveo dva dana zbog teškog ozljeđivanja Ante Cige Marinovića
Komentari 5
U zapadnoj EU poezna bi mu ispitala odakle mu novac i dali je na to plaćen porez. U banani državi bitno je da je novac plaćen a dali je to opran novac od prodaje droge i drugog kriminala nikoga ne zanima u državnim službama.
200 000 kunića ! sitnica
vlada nema muda da se bavi takvom gospodom,jer oni su gospoda pa makar i ne izgledali.
ljudi nemaju za kruh,krpaju kraj s krajem a prdonja plati 200 000 tisuća kuna jamčevine i eto ga na slobodi,pa zar ta policija i sudstvo nemaju nimalo pameti pa da mu dokažu otkuda njemu toliki novci,nije se sigurno oznojio na mješalici ili na bilo kakvom legalnom poslu?!?!nevjerovatno
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Na koji način i kako imati keš od 200 000,00 kn za jamčevinu!? To vjerojatno znaju samo poštenjačine obrijanih glava!