Sestra u ginekološkoj ambulanti na Braču dala otkaz, gradonačelnica Supetra tvrdi da je i ginekolog na rubu
Ja već sada postavljam pitanja tko će zamijeniti radiologa kada ode u mirovinu? Tko će zamijeniti doktora medicine rada ? Da ne bude da nismo znali. Ili da ne prođe mail radi isključenog interneta - navodi se u statusu gradonačelnice.
Komentari 9
Vidim da gradonačelnica to ne doživljava kao svoj problem.
Umjesto vijećnicima po 9000 kuna, platiti Ivana internet ne liji suze, .plačiguzice.
Pa dobro je sto je dala otkaz! Nema vise komunizma! U sloveniji i drugim zemljama schengena plate su mnogo bolje!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
čemu služi gradonačelnica? da objavljuje status ili da riješava probleme?