Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 47
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
REFERENDUM O POLJUDU
Povratak na članak

SDP u Splitu opet postao parlamentarna stranka

O referendumu o rušenju Poljuda Gradsko vijeće nije raspravljalo. Gradonačelnik Šuta rekao je da se čeka mišljenje konzervatora

Komentari 1

Avatar SdpovNjonjo
SdpovNjonjo
10:35 18.03.2026.

Kola su krenula nizbrdo kada je zoki raspustio Splitski sdp i potjerao Baldasara zbog “desnicarenja”,a vidi njega danas,najveci desnicar u RH.Jedan vijecnik u vijecu je malen korak za sdp a velik za hdz.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.