Iz SDP-a odlaze ljudi koje stranka ne bi trebala gubiti, na nama je da se 'zbrojimo'
Osvrnuo se na rad Sabora u povodu odlaska na "pauzu" te komentirao stanje u stranci i sve češće odlaske članova iz nje
Komentari 12
Molim objašnjenje, zašto je Peđa Grbin bio prokurist tvrtke (vodio tvrtku u svojstvu direktora-ne u svojstvu odvjetnika što tvrdi) čiji je vlasnik povezan s Riječkim narko miljeom i reketarenjima po Puli i okolici. Hvala, Grazie...
Još malo i SDP će postati ČSP...čista srpska partija...
Ova srpska demokratska partija nema više šanse za opstanak u Hrvatskoj.Možda da probaju u Srbiji?
ti-to partija, spodoba troprstaška-petokolonaška akcija!!!!
"Na nama je da se zbrojimo".Pa čuli smo da si se više puta po kavanama" oduzeo" pa bi bilo vrijeme i da se "zbrojiš"
Peđa, prvo ti nama reci tko ti je onaj antifašistički serijski ubojica Vlado Grbin, pa možemo dalje razgovarati.
prije su oni kojima su se priviđali bijeli miševi i crne zmije završavali u ludnici. sada imaju karijeru u SDP-u
Pa druže grbin, kada bi vi, borci za funkcije i pozicije napustili partiju, i kada bi ta partija doista bila hrvatska, vidjeo bi koliko bi se bivših članova vratilo. Vidjeo bi kako bi ta partija funkcionirala i kako bi prestala biti "antiprotivna" svemu što nije proizišlo iz njihovih redova. A na žalost, izuzetno je malo toga pametnog proizišlo iz partijskih redova. Probajte u srbiji pametovati, ionako ste genetski bliskiji njima.
SDP,odavnonije socijaldemokratska stranka,oni su stranka politikanta demagoga i pljuvaca,laznih optuzba i kleveta, ne nudenikad nikakvo rjesenje problema o kojima napadaju Vladu,ne nude jer neznaju,nesposobni su,neznalice.
boli me briga.. ja idem poslije nove godine u Wien radit.. i veli gazda nema radne dozvole vise za vas braco Hrvati! blizu je.. dobar standard.. nije ni njemacka bila bad s zrakoplovom.. ali prtljaga. nis uzivajte sdp/hdz gnjide
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Peđa vama tako i tako nema više zvizde - što ste Zlosipović Milanović i vi SDP i vaše satelit stranke učinili za svoga mandata u kojem je više od 50% ministara bilo Srbi i osim što ste odmah ukinuli pokroviteljstvoo hrvatskog sabore nad Bleiburškom komemoracijom i enormno povećali dug države i srbovali i rehabilitarivali crveni mentalitet usmjeren protiv hrvatskog i katoličkog identiteta - vi ste cijeli mandat udvarali svojoj jugokomunostalgiji- i kad ste na vlasti i kad ste u opoziciji sve vam se svodi na " mi ili oni" na ideologijsku i svjetonazorsku netrpeljivost - znate samo srbovati i rashrvaćivati što je još ostalo- u sabornici ništa konstruktivno od vas - znate samo napadati HDZ za nešto po čemu je vaša vlada bila još i gora