Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 120
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
'AKO NEMA DOGOVORA, AKO NEMA DVOTREĆINSKE VEĆINE'
Povratak na članak

SDP neće glasati za HDZ-ov prijedlog, ništa od dvotrećinske većine za Ustavne suce

Saša Đujić naglašava, pak, kako je slanjem prijedloga imenovanja trojice ustavnih sudaca bez dogovora koji bi osigurao dvotrećinsku većinu diskvalificirano preostalih 10 kandidata. A time je, kaže, HDZ onemogućio bilo kakve daljnje pregovore.

Komentari 4

JU
JulianaJuliana
11:45 24.04.2026.

Uvažena gospođo Benčić, vi ste jako svestrana osoba. Razumijete se u sve teme koje su od interesa za građane RH: poljoprivreda, zdravstvo, inflacija, gospodarstvo, energetika, izbor sudaca Ustavnog suda, ekologija, ratovi u Ukrajini, Bliskom Istoku...postoji li područje koje vi ne pokrivate vašim sveobuhvatnim znanjem i iskustvom?

VL
PR
Prki
14:07 24.04.2026.

Benčić Jedva završila fakultet na sumnjive načine ali ipak u sve se razumije.

VL
BU
burza
17:52 24.04.2026.

Bit će kako mama Benćić kaže a dijete Dončićka će je podržazi

VL
Avatar southman
southman
11:34 24.04.2026.

Imaju li ta 3 suca sve potrebne kvalifikacije da postanu ustavni suci ??

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.