Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 159
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Predviđanja
Povratak na članak

Šangaj će 2020. postati gigagrad u kojem 
će živjeti 170 milijuna ljudi

U megagradovima sve će više ljudi živjeti u manjim kućanstvima, zgrade će same proizvoditi struju, a radno mjesto i dom će se spojiti

Komentari 3

LO
lojtra1
14:19 07.12.2015.

"a radno mjesto i dom će se spojiti" Hoće reći da će kinezi i spavati na poslu jer im se brutalni kapitalist nakačio na grbaču. Europa se čim prije mora vratiti svojim korijenima, svojoj logici pa čak i svojoj vjeri. Crveni probisvjeti i banditi nisu nikom donijeli dobro (osim sebi).

VL
TM
Tim_Minchin
12:56 07.12.2015.

Dobar dan, trebate lektora?

VL
IM
Immanuell
22:18 07.12.2015.

Pa to baš i nije nešto privlačno..... Grad od 170 mil. st.? Možda, ali ne vjerujem, do 50 mil.mož da..... dalje ne vjerujem, takav mega sustav će se početi urušavati sam od sebe. Tokio nije sam s 38 mil...... To su Tokio i Jokohama zajedno + niz manjih naselja i gradića povezanih i jedan konglomerat. Stoga je pogrešno tako brojiti stanovnike jednoga grada. Daleko smo još od situacije od 38 milijuna za jedan grad.....

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.