Prodavačica otišla sa štanda s jagodama, ostavila 15 eura i poruku: 'Morala sam otići...'
Kako nije htjela zatvoriti, prodavačica je jagode odlučila ostaviti gdje su i bile, a uz 15 eura usitnjenih ostavila je i poruku
Komentari 11
Nisu ti pravi tipovi naisli na stand, nestale bi tebi i jagode i kutija s novcem!
Tako je bilo i u Zagrebu nekada. Mlijeko je stizalo prije otvaranja prodavaonica i u gajbama je ostavljano vani zajedno s jogurtom i vrhnjem, ispred vrata. Građani koji su išli na posao ranije ostavljali su sitan novac koji su pripremili i u početku stavljali u prazne boce. Kasnije je mlijeko dolazilo u plastičnim vrećicama pa staklenih boca više nije bilo, ali je ostavljan novac. Tijekom vremena izmijenio se sastav stanovništva, školovaniji su otišli na Zapad, baš nitko nije išao u Rusiju, pojavili su se u predgrađima drugi ljudi. A onda su nas sve opljačkali. Treba čekati djecu i unuke koji će poprimiti dio ponašanja u zajednici i ponovo će biti bolje.
Imaš sreće što političari ne kupuju na štandovima nego obični "mali" ljudi koji uvijek pokažu svoju veličinu...
Ivica i Marica?😂
Neke navike donose ljudi kada migriraju na nova područja a neke prihvate kao svoje iako su nove za njih. I lijepe i ružne.
Klasika u Hrvatskoj! Rijetko ce te to naci u svijetu
A onda je svizac fiskalizirao račune 😄
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Eh, da su prošli sakupljači sekundarnih sirovina, nestao bi i štand, kamoli ne i jagode...