Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 199
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Uštede
Povratak na članak

Samo za grijanje godišnje troše 2100 kuna po učeniku

Osnovna škola u Kumrovcu nekad je bila najmodernija škola u Jugoslaviji, no ništa nije obnavljano pola stoljeća

Komentari 2

VE
velikazmija
15:56 05.09.2012.

škole su u povijesnom mijestu zato sam pisao onako što si obrisao --u kumrovec dolaze udbo glavešine partizani komunisti sadašnji umijesto da pomognu školu obnoviti oni i dalje skupljaju partijsko zlato i svake godine imaju partijske derneke i žderež --rneke i žderež -- čudno kako oni vole samo sebe-

VL
MM
mmmmm
17:43 05.09.2012.

Svi oni dobro znaju za "derneke i žderež" bez obzira na stranačku ili povijesnu boju. Ovdje se radi o našoj djeci koja trebaju primjerene uvjete za rad. Ali, što ćete? Obnašateljica župana kaže da je završila gimnaziju ...I DVIJE GODINE PMF-a. ne znam što je završila. Po kojem je to modelu visokoškolskog obrazovanja. Pa što se čuditi kako nam je školstvo kada nas vode analfabeti. Netko ih bira, jel tako?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.