Samo 11 posto ispitanika drži da tržišni kapitalizam funkcionira dobro
Europljani snažno podržavaju raspad Sovjetskog Saveza, ali Rusi i Ukrajinci i 20 godina poslije većinom misle da je to bilo loše.
Komentari 6
rezultati istraživanja govore da narodi iz bivših komunističkih zemalja smatraju da se prije bolje živjelo. Analitičari rezultate istraživanja tumače kao da narod želi promjene unutar postojećeg kapitalističkog sistema a ne da žele povratak na staro? Pa kako sad to? Da li je pitanje bila usporedba komunističkog i kapatalističkog, ili želje za promjenama unutar postojećeg kapitalističkog sistema? Analitičari analiziraju kako im odgovara, drugi put molim istraživanje bez vaših komentara.
što se tiče njegovih kapaciteta i tvornica još uvjek je 80%potrošnje mesa u hrvatskoj iz uvoza,on već sada ima šansu da se nadmeće sa europskim proizvođačima na svom terenu.
Oni (stariji) koji se s nostalgijom sjećaju Jugoslavije znaju da je 1980.g., nakon Titove smrti Jugoslavija bila dužna 20 milijardi $, to je bio enorman dug koji je Jugoslavija napravila u samo deset godina, od 1970-1980.g. Ako se uzme zlato za usporedbu taj dug je bio 10 puta veći nego današnji dug Hrvatske od 40 Mlrd. eura. Za svaku državu ključno je upravljanje novcem, kako za njezin opstanak tako i njezin uspjeh. Financije su odlučile sudbinu naroda bivše Jugoslavije...
i to je istina koju već jednom treba javno reći. pa nije obama izabran zato jer današnji sistem funkcionira dobro. treba ga reformirati jer kao ovakav štiti samo elitu.
Liberalni kapitalizam treba rušiti kao i realsocijalizam. Rušimo ga narode!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A gdje je tu rat,od 1991-1998.god prognani i izbjegli.Porušene kuće i cijeli gradovi i sela,pa gospodarstvo do Zagreba.Zar u njemu nema ni malo krivice,kao i u onima koji su nam to napravili,da bi se danas svi pravili blesavima.