SAD upozorava svoje državljane: Odmah napustite Libiju
Državljani SAD-a mogli bi biti oteti, napadnuti ili čak ubijeni, upozorava State Department
Komentari 20
vratili su ih u mlađe brončano doba, do kamenog doba treba im još malo
Ameri pod hitno trebaju Gadafija u Libiji, makar ga napravili od blata.
Pa sta imaju upozoravati kada cijeli svijet zna da su ubili Diktatora i zaveli Demokraciju u Libiji i ko je sada L.uud da tamo putuje..?
na kraju će ispasti da zapravo nigdje nisu dobrodošli.
Saudiarabija, Quatar... financiraju 'arapska proljeca i zime' (ratove) da izazovu sto vise izbjeglica prema zapadu (islamizacija zapada). Istovremeno kupuju sve sto se kupiti moze na zapadu. Izbjeglice njihove politike bit ce im prvi klijenti . Ratom ih ih istjeruju iz 'muslimanskih' zemalja, a istovremeno priredjuju im dobrodoslicu u 'krscanskim' zemljama. Onda zapocinje 'alah akabar' (alah je veci u odnosu na druge idole u kabi). U svemu tomu ide im na ruku i americki predsjednik, prikriveni musliman (taquia).
Opet ce tomahawci zujat Libijom
SAD upozorava svoje državljane: Odmah napustite Libiju ps:gadafijevi se probudili i shvatili tko im je skuhao kasu ...bice to sve cesce i ucestalije da se budu morala napustiti zemlje u kojima je posijana klica CIA
AMERI! Uživajte u demokraciji koju ste donijeli!
http://www.vecernji.hr/svijet/barunica-ashton-doputovala-u-benghazi-radi-otvaranja-ureda-eu-290550 Predlažem barunici da posjeti opet Bengazi - srce revolucije protiv libijskog režima kojemu je najveća mana bila da su posao i stan smatrani ljudskim pravima... :)
sta je jeli i tamo neka poplava?
Gdje god ima problema, svi zovu Ameriku u pomoc, a kad dodje odmah pocinju prozivke.
Gadafi vam njje bio dobar pa sad imate situaciju koju ste sami zamutili!
a tek kad ukrajinci progledaju. kakvo će to bježanje biti.
ahahaaa, pa zar im to nisu prijatelji I saveznici
Gle komentara, kao da to radi vlada a ne militantna islamisticka skupina
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ovi amerikanci, misle da mogu biti kao berluskoni, ili milosevic i srbija, pa da arapi su dobri samo dok mogu biti kao krave mlekare, pa da ih muze