Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 47
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Ispunjena želja
Povratak na članak

Sad trebam veći fotoaparat da stanemo na fotografiju

Inače volimo kraća imena, ali Petar je predložio da bude Lucija, a ostatak obitelji prihvatio. Dečkima je već sad mezimica, odlično su reagirali na njezin dolazak – dodao je gradonačelnik koji je u pričuvi imao i muško ime

Komentari 1

Avatar Golum
Golum
16:08 16.03.2011.

a jeste našli o kom će te pisati.....nek si sam kupi fotić.....

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.