Sabor zbog Nenada Stazića ukida ispravak netočnog navoda
Šeks je ustvrdio da su se pod velom netočnih navoda često razmjenjivali teški udarci. Uvjeren je da će izmjene Poslovnika ublažiti i demokratizirati situaciju.
Komentari 13
Ipak je on na neki nacin istaknut politicar. Drugo je to sto je netko za a netko protiv njega. Ovako kako izgleda kao da nema ni trunka nade. Mogao bi proci kao Simbol za sve tri Yugoslavije.
pajaco.........
lupajte po dragom ivi koji je najviše osramotio državu polančecu-žužulu-roniju-ima lopova u hdz-u ko kusatih pasa ----kako ste mu tepali sada ga pišate tako ćete i po jaci
drug stazic sdp-ov frankestajn
stazić govori u saboru šta obićni građani govore na cesti,sad bi ovi iz hdz ukinuli da im niko više ne može reći u saboru da su Banda Lopovska
Gospodine Staziću, kada VI govorite u Saboru mnogi dobivaju urtikariju po tijelu, a pojedinci čim krenete nešto zaustiti smjesta uzimaju po nekoliko histaminika odjednom ... Nemojte to više činiti, pobogu ...
Kaj se pjenite. Cijeli Sabor je pun Stazića. Svi su isti. Laju jedni na druge,samo da mi vidimo kako oni nešto pametno rade. A kad se kamere ugase, navali na jeftine, a ukusne i velike bečke šnicle u kantini. A nakon dobrog jela i podrigivanja svi si dižu čaše. Dernek do jaja!
Taj Stazić (Srbin, zagovornik pušenja, profesor komparativne književnosti, stučnjak za sve) koji u životu nije ništa radio ili stvorio ali razumije se u ama baš sve i o svemu ima mišljenje. Njegovi nastupi se svode na nekulturno pljuvanje, napadanje i i optuživanje ali pri tom jako pazi da ne popljuje nekoga iz Partije. Ima svašta za reći o HDZ-u, Kosorici itd ali nema ništa za reći o npr. Zoranu Vinkoviću - članu Partije koji je krao od države, namještao poslove i krivotvorio dokumente itd.
10.03.2010. u 15:07h davorac je napisao/la: hdz se boji istine ....a pitam se koliko mandata oni mogu biti u saboru ako predsjednik države ima pravo dva mandata a saborski štakori koliko oni pa ako je tako onda te nema razlike između komunizma i tz.demokracije STAZIĆU DERI IH IMAŠ MUDA SVAKA TI ČAST ************************* Zahvaljuući postojanju debila poput tebe, postoje i retardi poput Stazića ! A njegove demagoške bljuvotine kao istinu mogu popušiti upravo i samo debili poput tebe !
Nije ni čudo da nam je tako dobro i lijepo u našoj bananici kad čovijeka koji lopovima kaže da su lopovi nazivamo retard. Doduše velika većina onih koji nekoga nazivaju retardom ni neznaju šta ta rijeć znaći.
10.03.2010. u 20:13h davorac je napisao/la: lupajte po dragom ivi koji je najviše osramotio državu polančecu-žužulu-roniju-ima lopova u hdz-u ko kusatih pasa ----kako ste mu tepali sada ga pišate tako ćete i po jaci :::::::::::::: Nisi primjetio da je članakak posvećen neuporedivom/im ljevičarskom ološu, a ne ovom desničarskom neznatnom ?
Re: japa - uzmi rječnik i pogledaj što znači riječ \"demagogija\".
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
hdz se boji istine ....a pitam se koliko mandata oni mogu biti u saboru ako predsjednik države ima pravo dva mandata a saborski štakori koliko oni pa ako je tako onda te nema razlike između komunizma i tz.demokracije STAZIĆU DERIERI IH IMAŠ MUDA SVAKA TI ČAST