Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 15
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Obiteljski posao
Povratak na članak

S. Ringwald za dilanje dobio više od pet godina zatvora, mama dvije

Osuđen bivši automobilistički as koji je u biznis s marihuanom uključio majku

Komentari 4

MA
mamba64
22:02 18.02.2011.

Činjenica da nitko osim Vukšića nije osuđivan, kako će bit osuđivani kad ovaj ima 120 kazneni prijava a nedna nije riješena.Kakvo sudstvo takvi i dileri.

VL
BA
Bandit
14:37 18.02.2011.

Aj fala bogu i da je netko napokon osudjen za zlodjelo i sad se pitam dali je i to moguce u Hrvatskoj da zlocinac bude osudjen?

VL
CI
CINOBER1
16:33 18.02.2011.

120 kaznenih prijava!!!naravno NERIJEŠENIH! Inače bi taj tukac dobio koju godinu više!!! Ili naša vrla vlast čeka da još nekoga kokne, po mogućnosti nekog tko je na zavodu za zapošljavanje, pa da ga osude na neku dugogodišnju robiju! Ili će dobiti nagradu od Jace jer je pomogao u borbi protiv nezaposlenosti!

VL
MM
Mladen Miletić
22:05 18.02.2011.

S. Ringwald za dilanje dobio više od pet godina zatvora, mama dvije. Glavaš javlja iz zatvora zločin se ne isplati jel to sa drogom se brzo \"pošteno\" naplačiva dok napajanje sa kiselinom se kažnjava tek nakon 20 godina na zahtijev EU i Amerike skupa !

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.