Ponovno uspostavljen željeznički promet između Zagreba i Splita
"Jutros u 6.00 sati radnici HŽ Infrastrukture i Pružnih građevina na tračnice su osovili lokomotivu vlaka broj 523 koja je u četvrtak zbog odrona stijene iskliznula nedaleko od Labina Dalmatinskog", izvijestili su iz HŽ-a.
Komentari 5
A da niste možda zaboravili djelatnike TSŽV-a koji su odradili največi dio posla u dizanju lokomotive,jer da nije bilo njih još bi lokomotiva ležala na boku.
pa koliko se onda putuje tom prugom ZG -Split- pa ja se sjecam jos 68g kad sam iso na maturalac da smo se vozili pola dana i citavu noc zg-split pa sta se nista od onda nije promenilo
Gdje je ostavka Hajdaša Dončića????
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Upravo sam u dnevniku RTL-a slušao rukovoditelja sa HŽ koji izjavljuje da je pruga puštena u promet a na mjestu nesreće (odrona) postavili su čuvara odrona. Moš mislit kak će taj golim rukama zaustavit stjenu od 20 tona koja krene s brda. No nije ovo ni tako loša ideja ovog "bisera" iz HŽ-a. Moglo bi se zaposlit tisuće nezaposlenih da dežuraju uz pruge pa bi uz čuvare odrona mogli imati čuvare mostova, čuvare tunela, čuvare pružnih prelaza, čuvare.......