‘S povratnom naknadom domaće mlijeko 50 lipa skuplje od uvoznog’
Dukat, Vindija i Meggle kažu da uz poskupljenje ide i dodatni harač od 10 lipa
Komentari 5
Ne sjećam se da li su prije par godina, pri ukidanju povratne naknade za boce od mlijeka, snizili cijene mlijeku?
Nešto nije u redu sa narodom kad skuplja otpad što ga proizvodi netko drugi?. Uz to još plača odvoz istog.
Nije toliki problem u embalazi, vec mentaliteta naroda. Nekako nismo sposobni odvojeno skupljat otpad. Ljubljana je prva medju glavnim gradovima u EU tome! A mi tako blizu ali ipak za nas nedostizno.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sto hdz vise reformira, to su gradjani sve siromasniji.