Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 183
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
BIJES U MOSKVI
Povratak na članak

Rusi ozbiljno upozorili jednu europsku zemlju: 'NATO-ovi zrakoplovi F-35A značili bi izravnu prijetnju'

Estonski ministar obrane Hanno Pevkur rekao je u četvrtak za estonski dnevni list Postimees da je Estonija, koja graniči s Rusijom i rotirajuća je baza za NATO-ove zrakoplove koji štite baltički zračni prostor, spremna primiti te zrakoplove bude li potrebno.

Komentari 18

Avatar Sidewinder
Sidewinder
16:42 27.06.2025.

Koga je još briga šta rusi pričaju.

VL
CA
CarlElias
16:38 27.06.2025.

Koliko se već četiri godine muče sa svjetskom velesilom kakva je Ukrajina, s punim pravom se boje tih aviona.

VL
Avatar ŽutiKarton
ŽutiKarton
16:57 27.06.2025.

Jel to opet neka Crvena linija?

VL
AS
Asus
17:01 27.06.2025.

Rusi su prije par godina nakrcali Bjelorusiju nuklearnim oružjem pa to nije problem a sada su u šoku.

VL
Avatar Matteo1212
Matteo1212
17:27 27.06.2025.

S obzirom na ˝učinkovitost˝ ruskih protuzračnih sustava koja se pokazala u svom svome sjaju do neki dan u Iranu, di su izraelski zrakoplovi potpuno zagospodarili njihovim nebom, potpuno je svejedno dali će neka od baltičkih država imati F35 ili će oni u slučaju potrebe poletjeti iz Poljske, Njemačke ili bilo koje druge zemlje NATO saveza; ovo je još jedno nepotrebno blamiranje ruSSke vrhuške buahahaha

VL
OZ
ozbiljan22
17:22 27.06.2025.

Kako li se rusići pljaše aviona F35. Odmah prijete.

VL
Avatar dosadno
dosadno
17:18 27.06.2025.

Standardne izjave geno režima.

VL
SA
saudinus
17:03 27.06.2025.

Smiju li Baltičke države imati dronove?

VL
NA
NANO
18:19 27.06.2025.

Rusi izađite sa teritorija Ukraine, platite ratnu odštetu i pojavite se na sudu za ratne zločine i nikakvi avijoni neće nikome biti pretnja.

VL
DA
darko122
11:35 28.06.2025.

Svaka čast ruskom narodu ali njihove vođe su od uvijek niš koristi spletkaroši uzročnici oba svjetska rata. WW1 Rusija preko Srbije destabilizira Austrougarsku , naravno tu ulogu imaju i njihovi zapadni saveznici, potičući ubojstvo Obrenovićevih a potom i potičući Karađorđevivevee koje je dovela na vlast u Srbiji na sarajevski atentat. Potom poslije WW1, rovare po evropi izvozeči socijalističku revoluciju i Kominternu u Evropu i svijet, sjetite se Španjolskog rata u kojem je i Tito sudjelovao.Potom sa hi..m sklapaju sporazum Molotov- Ribentrop i zajedno napadaju Poljsku, dalje znate njihove laži i prevare.

VL
ĐO
Đo
21:41 27.06.2025.

F35 je već na zalasku lovci 6 generacije su već gotovi 7g je već u pripremi i bit će potpuno drugačije nego što smo ikada vidjeli.narvno jednog dana .

VL
SC
sirius.c
16:34 27.06.2025.

Paa, ako Izraelcima smeta iranski nuklearni program za koji čak i CIA kaže da nije usmjeren u razvoj nuklearnog oružja, zašto Rusima ne bi smetala nabava aviona F35 od dtrane države koja graniči s njima?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.