Rimski dužnosnik: Ja sam čuvar vašeg Pristupnog sporazuma s EU
Samo dvoje ljudi zna dvostruke šifre kojima su osigurani svi institucionalni ugovori, od onog o osnivanju Zajednice za ugljen i čelik do Lisabonskog
Komentari 4
DU
Od toliko tema sadasnjice VL pise gluposti s uzbudljivim naslovom. U 1001 noci je ona stvar pod kljucem.
BB
Šta se stidiš reci ja sam portir koji čuva državne dokumente.
Talijan je čuvar , hm . Mađari su stavili krpicu na sporazum . Što nas još čeka ?
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Aj , zagubi ga molin te.......bice nama Hrvatima puno drago.........ali nismo mi te srice.