OŠTRA RETORIKA
Svijet ujedinjen u zaustavljanju moguće kataklizme: Emocije su zapaljene, patriotski zanos dominira političkim govorima

Indija i Pakistan zajedno posjeduju više od 350 nuklearnih bojevih glava, a među te dvije države gotovo da i ne postoje komunikacijski kanali što može dovesti do tragedije
Komentara 3
AS
Znamo sto radi Gadafi, ovi-oni, ali ne znamo sto radi - CIA, MI6, Mossad, zato jer nam oni diktiraju.
DU
indija i pakistan prvo trebaju da englezima naplate 20 triliona za oteto, pa onda da ih nuke za prokleto a tada nek rjese svoje probleme i nema tu ko sta da se mjesa.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Prvo je Trump svom frendu pomogao da mirno pripremi agresiju na Ukrajinu. Onda su se vrata pakla otvorila, i sada ratovi niču kao gljive (no pun intended) poslije kiše. Srećom nije započeo nijedan rat.