Rat je društvena katastrofa za svaku naciju, hrabri su Ukrajinci umorni
Neki prosvjednici eksplicitno govore da se "nisu za ovo borili", drugi smatraju kako je došlo vrijeme da se i u ratom zahvaćenoj zemlji počne kritizirati predsjednika
Komentari 10
Ovdje su ruSSi svirepi agresori i tako će u konačnici završiti kao naki slični ovdje 90-tih.
Svako ko ume da misli malo , bi svatio da su ratovi zavesa. Glavni cilj je inflacija i porovljavnje čovečanstva . Jer svi ratovi i zadnjih 200 godina su pokretani sa zapada a pogoto u zadnjih 80 godina koje pokretalaodina koje pokretala Amerika
Hrabri Ukrajinci su mrtvi, "umorni" su ovi drugi koji su ih u taj žrvanj gurnuli ili oni koji su sad na produljenom godišnjem na Mediteranu.
Da se Hrvati umorili 90-tih sada bi živjeli u zemlji s 350 evra prosječne plate ....na sreću nismo se umorili toliko pa sada smo ipak na 1.500 u prosjeku u eurima naravno.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Najveći problem za Ukrajinu nije manjak demokracije ili izostanak borbe protiv korupcije, čak ni korupcija sama. Najveći je problem za zemlju u ratu očit pad morala nekih ukrajinskih stanovnika, koji su umorni od sukoba. To uopće nije toliko ni čudno, tri i pol godine neprestanog rata, pa makar Ukrajina očito bila žrtva agresije, ......Zaboravio si dodati da nije najveći problem trgovina organima . ..Čudno je da nisi video agresiju koja je izvršena 2014 od strane zapada. i naroževanje Ukrajinaca za rat protiv Rusa.Prvo je su agresijom 2014 pokrenuli veliku agresiju protiv svoj sunarodnika na istoku Ukrajni koji nisu prihvatili vladu koju je nametnuo zapad