Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 153
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
IZBORI U RUJNU
Povratak na članak

Raste podrška SPD-a u Njemačkoj, Laschetu drastično pao rejting nakon jedne fotografije

Istraživanje pokazuje i da je podrška konzervativcima koje vodi kancelarka Angela Merkel na 26 posto

Komentari 9

FR
franjo2
10:42 08.08.2021.

U Njemačkoj raste broj muslimanskih izbjeglica a automatski raste broj muslimana sa pravom glasa te automatski raste potpora komunistima odnosno SDPeu u Njemačkoj. Kada u Njemačkoj muslimani budu većinski ni jedan glas neće dobiti SDPe. Dakle muslimani mudro koriste liberalizam u Njemačkoj a kada budu većina automatski će ukinuti sve liberalne stranke te uvesti strogi šerijat. Samo budalama to nije jasno.

VL
NE
neboiznadzagreba2
08:06 08.08.2021.

Uh, Njemačkoj slijedi nakon Merkeličinog, zeleni fašizam. Schade, schade, bijahu nacija velikih umova, no isprali im mozak, sterilizirali ih i pasterizirali.

VL
DU
Deleted user
08:56 08.08.2021.

Europa će za 50 godina biti, ono što je danas bliski istok, ali bez nafte jasno

VL
RA
R.adioT.elevizijaL.jestve
09:36 09.08.2021.

Kad god Njemci krenu filozofirat , zatresu se temelji svijeta a Europa potone , Luther pokrene reformaciju , uvede Europu u rat , Turci dođu do Beca , Marx izmisli komunizam a Hit....r fas...am , a kao slag na torti zeleni i njihivr ideologije kao sublimacija svega zajedno , poucak je , Njemci bavite se tehnologijom , radite auta , i ono sto najbolje znate , samo se ostavite mudrijanja , opet ce te svijet unistit , a mzslimani ovaj puta nece se zaustavit do Stockohlma .

VL
ZB
Zoki-Bijela
11:41 08.08.2021.

Sta kaze Penelopea na ovo

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.