Raspušten osječki odbor HDZ-a. Ivan Anušić: 'Ovo su pripreme za lokalne izbore'
Anušić je opovrgnuo medijska nagađanja u narušenim odnosima u osječkom HDZ-u, ističući kako je za veliku stranku poput HDZ-a, koja ima svoje unutarstranačke procese, normalno da postoje različita mišljenja i stavovi.
Komentari 5
Rekla bih ovo su kvalitetne pripreme za lokalne izbore. Dobro pojačanje i dodatno osvježenje na osječkoj političkoj sceni.
Nakon što se Osijek sveo na svega 68 tisuća prijavljenih stanovnika,vrijeme je za odlazak Vrkića i HDSSBa iz grada i zupanije!Podrska Ivani i Ivanu!
Pa ako građani ponovno izaberu HDSSB nakon što 25 godina ništa ne rade ili rade samo što ne treba ništa drugo i ne zaslužuju. Ili za grad Osijek pa neće nam valjda ponovno taj djedica biti gradonačelnik čovjek jednostavno ne može napraviti veći projekt od jednog parkirališta ili biciklističke staze. Evo imate nova lica, dajmo priliku nekom drugom.
U svim dIjelovima Lijepe naše gdje već dugo nije HDZ na vlasti treba raspustiti odbore, naročito u sjevernoj Hrvatskoj , jer su na čelu uglavnom bivše komunjare koje su samo preokrenule kapute da nastave pljačku. Narod dobro poznaje te preobučene komunjare i zbog toga neće dati glas za HDZ
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ajmooooo po pobjedu plenki