Raskid ugovora ako se državni prostor da u podnajam
Natječaj za odabir članova uprava i nadzornih odbora u državnim tvrtkama ostaju kao obveza u prijedlogu zakona.
Komentari 2
kakva državna imovina, kakve državne tvrtke, alo mariću???? daj riješi se balasta. nikakvi natječaji tu ne pomažu i tebi je to jasno, samo teško je reformirati socijalistički ustroj i dobiti izbore.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
koliko je ministarstvo obrane poslovnih prostora dalo u najam a najmoprimci dali u daljnji najam nitko nista ne placa koliko zaposlenika ima po nekoliko vojnih stanova koje niti su placali niti zele placati a odgovorne osobe za to peru rukee kao pilat kad je osudio sina bozjega sto je agencija pleter pravna osoba za prefakturiranje sredstava namijenjenih za hv agencija ni za sto itd