Rusi su ispalili rakete na civilnu infrastrukturu u istočnoj ukrajinskoj Dnjepropetrovskoj regiji, ubivši najmanje devet osoba, a na desetke putnika u vlakovima je ozlijeđeno od krhotina stakla. Na društvenim mrežama objavljen je video snimljen u vlaku koji prometuje između Odese i Zaporižja u trenutku kad je detonacija razbila prozore, a komadi stakla pogodili ženu dok je snimala selfie. - Vlak Odesa - Zaporižje oštećen je u ruskom balističkom napadu na Dnjepar. Bio je to civilni vlak s običnim ljudima. Rusi su teroristi maskirani u državu čija je jedina svrha ubojstvo i ratno profiterstvo – rekao je šef predsjednikovog ureda Andrij Jermak. U dva vala napada poginulo je sedam osoba u gradu Dnjepru, rekao je guverner Serhij Lisak i dodao kako je oko 70 ljudi, među kojima i desetero djece, ozlijeđeno. Dvije osobe su poginule u Samaru, desetak kilometara od Dnjepra.
Putin pojačava napade u Ukrajini: Rusi raketirali i civilne ciljeve poput željezničkog kolodvora, bolnica i škola
U dva vala napada poginulo je sedam osoba u Dnjepru, rekao je guverner Serhij Lisak i dodao da je oko 70 ljudi ozlijeđeno, među njima i djeca
Komentara 2
"...raketirali i civilne ciljeve..." - to rade cijelo vrijeme. Zločinci ne znaju drugojačije.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
horde zla! nadam se da ce napokon nesto naoruzanja krenuti prema ukrajini umjesto izraelu