Putin osudio poteze SAD-a: 'Nećemo to mirno gledati'
Putin je na ekonomskom forumu u Sankt Peterburgu rekao da Rusija ne može mirno gledati druge kako jačaju svoje vojne sposobnosti uz rusku granicu na Dalekom istoku na isti način kao što je učinjeno u Europi
Komentari 50
DerTorx,samo ti idi.
Dođi Putine na Kubu, evo zovemo te u Nikaragvu i Guatemalu, sklopi dil sa Meksikom i instaliraj u centralnoj americi svoje baze i rakete, pred nosom Amerikancima, pa da vide taj osjećaj.
'Nećemo to mirno gledati',ugasit ćemo televizore,internete,satelite,da se ne uzbuđujemo!
Vladimire svaka čast ! Nesumnjam u tvoje sposobnosti , a i sam zapad zna da Ti nisi ni Gorbačov ni pijani Jelcinj . Još dugo će Ameriku mučiti ime Vladimir Putin , ali i njihove sluge !r Putin , ali i njihove sluge !
Nek on samo jaca vojsku... njihova ekonomija to ne moze pratiti kao sto moze americka... jednom ce doci do kraha...
A tebi su amerkanci izgovor da ti jačaš svoj vojni pristup na dalekom istoku, isto ka amerkancima sj. Koreja. A u biti vas dvoje nećete nikad ratovati nego tako vršite pritisak na slabije države. Ameri bar imaju redovne izbore pa narod tako kako odlučuje o svojoj sudbini a ti si posta diktator, vlast ti je udrila u glavu
J*biga Vladimire, doživjeli se mali "bum" na konto nikad skuplje nafte ii plina,a nakon izgradnje LNG(nadam se što prije) nestat će vam i zadnje sredstvo ucjene na Europu
haha, za oružje koje se nikad neće koristiti uvijek ima novaca
Trenutno se ova nasa ljepa planeta zemlja nalazi u rukama dvije teske sirovine;Putin-Tramp,kako ce ovo sve zavrsiti samo nebo zna.
Neka Moskva sa Kinom instalira svoje sustave na teritoriju Sjeverne Koreje.
Jbg ko je kriv Rusiji što 110 mil ljudi drži pola teritorije svijeta pa gdje god dođeš uvijek si blizu njihove granice. 3 milijarde ljudi trebaju uvažiti strahove 110 mil. ljudi pa se iz učtivosti ne naoružavati. Dok se ovi naoružavaju sve više, jedino na to i troše svu lovu.
Kurilski otoci su tisuce kilometara daleko od Juzne Koreje, a Aljaska jos dalje. Pa sad kakve to ima veze sa USA raketnim stitom u Juznoj koreji i Aljasci. Aljaska je USA teritorija, a Juzna Koreja suverena drzava koja ima pravo birati svoje prijatelje i zastitu koju hoce. Kako Putin opravdava svoju "zastititu" koju nudi zlikovcu Asadu? I sad sve to Putinu daje za pravo planirati postavljanje raketa na Japanske otoke koje je Staljin ilegalno uzeo. A trebaju Putinu Japanske pare pa ipak veli ne prejudicira vjasnistvo na tim otocima. Samo ih neda nazad. Postao je gospodin Putin prilicno citljiv i onima koji nemaju mlogo mozga.
Instalirat ce oni to u istocnim hrvatskim zemljama ne povratimo li mi sve hrvatske teritorije do Beograda !
A sto mozes putine kad ti je drzava pred bankroptom. Ameri imaju para pa mogu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U vremenu kada su svijetski ekonomi, premijeri, itd. u Sankt Petersburgu nas premijer i presednjica u kosovu, bravo, inteligentni ? Putin ima pravo, dobar svijetski politicar, rusi mogu biti ponosni i zahvalni da ga imaju !