Nesvakidašnje u Puli: Nakon kupanja pokupila smeće, a onda je doživjela veliko iznenađenje
Puljanka koja odlazi na plažu svakog jutra na kupanje, često pokupi smeće koje more izbaci.
Komentari 6
Ja sam pomislil da ju je nekakav zeleni političar sa medijima dočekal i nagradil za njezin čin.
Ja ocekivao da dosao redsr i kaznio ju jer nije odmah pobrala za sobom ili tsko nesto inace ne bi otvorio clanak
Tako je uvijek, more vrati na obalu ono ( kanalizacijski otpad) što izbaciš u njega, a ti se lijepo kupaš i to još platiš !
I ja sam na taj način pronašao 200 eura, samo što sam dobio kaznenu prijavu jer je novčanica bila krivotvorena.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
netko od dobrih turista ovo ljeto bacio umore pa tko nade njegovo haha bas dobro