Pucnjava u Srbiji: Ubijeno osam osoba, napadač pucao po policiji
Osumnjičeni je pobjegao automobilom nakon što je pucao iz vozila u pokretu.
Komentari 15

Što se više piše i izvještava o ubojicama i psihopatama stavljajući ih u centar zbivanja, to se više poremećenih, labilnih i frustriranih likova kojih uvijek ima identificira s njima i takvim načinom rješavanja problema. To je poznati fenomen iz sociologijee i psihologije. Da počnete tako pisati o samoubojicama, imali bi porast broja samoubojstava, kod silovatelja porast broja silovanja, a kod masovnih ubojica očekujete nešto drugo?. Medijsko praćenje slučaja iz beogradske škole potpuno je pogrešno i ovo su prve posljedice.

Meni je susjedstvo bez drame. Miran kvart. Fini ljudi. Dosta zelenih površina. Nije nešto prometno. Skroz lijepo za život.

Vikend je u zraku

Svi se sada žele da ih slave kao heroje.
To nije kod Beograda. To mjesto službeno spada pod grad Beograd. Njegovi stanovnici je broje kao beograđani.

Bio sam već 2x u srbiji, pitao sam se što će po zidovima toliko raznih pušaka i pištolja, otac moga prijatelja mi je jednom odgovorio: "Be skupljam oružje, ali JNA je 94-95 djelila oružje u zamjenu za meso i rakiju,, to me je malo nasmijalo, ali i zbunilo.
Ionako nema drugih vijesti nego onih iz skole, e sad ce i ova vijest biti objavljena samo 2.000 puta. Ocekujem sad objavu broja cipela ubojice i kompletni horoskop njegov.

Krenulo natjecanje u Sr. tko će više.
Bog sve vidi. Otplata je ku*ka.

Opet balavac stariji maloljetnik 21 godina. A imao je sve, otac ga mazio i pazio, nikad nije digao ruku na njega. Balkanci pucaju po šavovima, svi smo mi danas ugroženi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mediji su ohrabrili nove horde manijaka koji žele na naslovnice! Umjesto samo osnovnih činjenica o zločincu i zločinu, oni ga glorificiraju baveći se svakim aspektom njegovog života. Empatija za žrtve je samo nominalna i gotovo nepostojeća. ... Takvu slavu, u državi bez perspektive, žele i drugi manijaci. A u Srbiji ih ima, jer je Srbija moralno propala.