TEŠKE OPTUŽBE

Prvi špijun Izraela štiti demokraciju i državu od premijera Netanyahua

28.04.2025.
u 19:36

Bar tvrdi i da je Netanyahu izričito naredio Shin Betu da provodi nadzor nad oporbenjacima i građanima koji su uključeni u prosvjede protiv vlade

Ključne riječi

Komentara 2

ZO
Zoran
21:11 28.04.2025.

Al ste dali teksta? Sad će svi poluditi i platiti vam pretplatu? Jadni vi.

SL
slavenZadravec
20:27 28.04.2025.

Može li i židov, čak izraelski dužnosnik, ako se suprotstavi Netanyahuu i njegovim zločinima biti optužen za antisemitizam?

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije