Prva riječka beba u 2010. djevojčica Melisa; na Korzu slavilo 7 tisuća ljudi
Djevojčica Melisa prva je riječka beba rođena u 2010. godini, pola sata iza ponoći. Na Korzu se okupilo oko 7 tisuća građana gdje ih je zabavljao Bajaga sa svojim instruktorima.
Komentari 4
Brat je mio koje vjere bio,glavno da je Srbin.
Draga braco i sestre po vjeri, sretna i blagoslovljena vam bila Nova Godina 2010 Anno Domini Nostri Iesu Christi. Budite u sreci skromni i ponizni u nesreci hrabri, snazni i nepokoreni. Nek vam Bog da zdravlja, srece i mira i neka vam vjera bude utjeha. Ps 1,1 \"Blago covjeku koji ne slijedi savjeta opakih, ne staje na putu grešnickom i ne sjeda u zbor podrugljivaca\" ;) http://tinyurl.com/to-je-moj-kralj-da-li-ga-znate Draga ostala braco i sestre Hrvati, dragi prijatelji drugih religija, nacija, naroda itd. sretna vam bila Nova Godina u novom krugu okretanja nase male kuglice oko sunca ;D Zivjeli !
7000 jada srbalja,polutana i jugosmrada.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ko voli nek izvoli ,samo dalje od mene.