Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 66
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
OPTUŽEN ZBOG KRAĐA
Povratak na članak

Provalio u 11 kuća i odnio oko 189.000 kuna

Tužiteljstvo u optužnici traži i da mu se produži istražni zatvor koji mu je određen zbog opasnosti od bijega i opasnosti od ponavljanja djela

Komentari 2

DU
Deleted user
13:54 26.10.2017.

Je li Pupovac dr. Milojko pitan za mišljenje o tome smije li taj provalnik sa srbijanskim državljanstvom biti protvoren u Hrvatskoj? Da poslije ne ispadne nismo znali.

VL
WW
wwwcro
13:13 26.10.2017.

Pustite Srbina neka krade...on je to radio i od 1991.-1996. u Hrvatskoj... on se samo šalio...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.