Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 12
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
EKSKLUZIVNO Svitlana Pasičnik
Povratak na članak

'Uzimam pušku u ruke čim me pozovu, ne bojim se! U svakoj utakmici bacala sam se na glavu'

Proslavljena ukrajinska rukometašica s hrvatskim državljanstvom rusku invaziju proživljava u rodnom ovidiopolju, nedaleko od odese, koji ne želi napustiti ni po koju cijenu

Komentari 4

Avatar cuvarkuca
cuvarkuca
19:47 07.03.2022.

Pa pozvani ste, što čekate?

VL
SF
sflajpan
18:44 07.03.2022.

Rekla je i sjela na 400.000 kuna vrijedan motorić i od tada joj se gubi trag.Ostala je samo izjava.(slika govori 1000 riječi))

VL
DU
Deleted user
18:58 07.03.2022.

Kva kva ...bla bla.

VL
Avatar Tombstone
Tombstone
19:00 07.03.2022.

Aha

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.