Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 35
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
otkriće?
Povratak na članak

Pronašli grobnicu i sarkofag Isusa Krista u Jeruzalemu?

Na jednoj od kosturnica piše “Juda, sin Isusov”, što nagovještava da je Isus osnovao obitelj

Komentari 11

Avatar niko_svetinja
niko_svetinja
19:06 04.03.2012.

Dubrad masonska i nevjernicka, sto jos nece izmisliti da oskrnave sina bozijeg

VL
Avatar Nesalomljiva
Nesalomljiva
18:49 04.03.2012.

Isus Krist je uskrsnuo treći dan i ovi nikako nisu mogli naći nikakve njegove kosti, pogotovo ne sarkofag. Jer je svakom iole inteligentnijem čovjeku poznato da su se u sarkofage sahranjivali samo bogataši, a ne siromašni puk. Isus nije imaoo nikakvog bogatstva, niti bi htio biti pokopan u sarkofagu. Dakle, još jedna od izmišljotina bezbožnika, koji na takav proziran način pokušavaju osporiti ono što se od usta do usta prenosi već dvije tisuće godina!

VL
NI
Nibru
19:28 04.03.2012.

Sto je za vas uskrsnuce... Letjeti sa tijelom u svemir na drugu planetu ? Ili sjeti se covjece da si prah A samo duh tvoj ce dalje zivjeti ili.

VL
VV
Veseli-veseljko
19:52 04.03.2012.

Jako česta imena u to vrijeme.. Baš i nevjerujem u te njihove tvrdnje.. Sad će još i fola nač DNK * i potvrdit njihovu istinu..Jel oni mogu sve!Na moju sreću ja u boga vjerujem al u ovakve arheologe ne.. Tipično za Židove

VL
DU
Deleted user
08:41 05.03.2012.

Da se danas Isus opet pojavi - Zidovi bi ga opet razapeli. I opet bi smislili neku svoju novu pricu.. Tko njima jos vjeruje ?

VL
AG
Agramer198
10:24 05.03.2012.

Ja bih rado donirao neki novčani iznos pa da isto ovakvo sranje proba netko izvesti Muslimanima, mislim da bi pola Bliskog istoka bilo u plamenu...

VL
MO
modovisisajteMaraschino
14:07 05.03.2012.

05.03.2012. u 08:41h correct.or je napisao/la: Da se danas Isus opet pojavi - Zidovi bi ga opet razapeli. ____________________________ Ne, danas bi bio odveden na psihijatriju i dobio bi elektrosokove i lijekove...

VL
SA
samograd
16:34 05.03.2012.

ime isus posebno nije ništa u. ali ono krist je bitno ,to je pomazanik ,mesija .ovo je čisto provociranje kršćana u ovo korizmeno vrijeme . onaj tko vjeruje na ovo se ne treba ljutiti i obazirati ,zar nam nije rečeno da će nas ubijati i progoniti ,ovo je kamilica . bdijte

VL
MO
modovisisajteMaraschino
17:03 05.03.2012.

Isus uopce nije bilo njegovo ime :D Isus (Krist) je u biti varijacija grcke rijeci pomazanik i nema sanse da se to ime nadje na necijem grobu... pravo Isusovo ime je Emanuel.

VL
OR
orisis
22:19 05.03.2012.

Ne znam da li je to isti grob na Talbiotu o kojem sam vech pisao pred 2 godine...To je stara pricha.rijech je o glauskomi,kostijarnici .naime u ono vrijeme su pustili da meso istrune a onda su pokupili kosti i stavilii ih u kameni sarkofag.Postojale su obiteljske grobnice u kojima su ljudi bili spremani...U svakom sluchaju mitologija i stvarnost se ne trebaju poklapati...

VL
UN
unbekant
18:10 06.03.2012.

a Isususove zadnje su rjeci bile,zakucajtemi jos koji cavao da ne skliznem,hehehhe

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.