Pronašli grobnicu i sarkofag Isusa Krista u Jeruzalemu?
Na jednoj od kosturnica piše “Juda, sin Isusov”, što nagovještava da je Isus osnovao obitelj
Komentari 11
Isus Krist je uskrsnuo treći dan i ovi nikako nisu mogli naći nikakve njegove kosti, pogotovo ne sarkofag. Jer je svakom iole inteligentnijem čovjeku poznato da su se u sarkofage sahranjivali samo bogataši, a ne siromašni puk. Isus nije imaoo nikakvog bogatstva, niti bi htio biti pokopan u sarkofagu. Dakle, još jedna od izmišljotina bezbožnika, koji na takav proziran način pokušavaju osporiti ono što se od usta do usta prenosi već dvije tisuće godina!
Sto je za vas uskrsnuce... Letjeti sa tijelom u svemir na drugu planetu ? Ili sjeti se covjece da si prah A samo duh tvoj ce dalje zivjeti ili.
Jako česta imena u to vrijeme.. Baš i nevjerujem u te njihove tvrdnje.. Sad će još i fola nač DNK * i potvrdit njihovu istinu..Jel oni mogu sve!Na moju sreću ja u boga vjerujem al u ovakve arheologe ne.. Tipično za Židove
Da se danas Isus opet pojavi - Zidovi bi ga opet razapeli. I opet bi smislili neku svoju novu pricu.. Tko njima jos vjeruje ?
Ja bih rado donirao neki novčani iznos pa da isto ovakvo sranje proba netko izvesti Muslimanima, mislim da bi pola Bliskog istoka bilo u plamenu...
05.03.2012. u 08:41h correct.or je napisao/la: Da se danas Isus opet pojavi - Zidovi bi ga opet razapeli. ____________________________ Ne, danas bi bio odveden na psihijatriju i dobio bi elektrosokove i lijekove...
ime isus posebno nije ništa u. ali ono krist je bitno ,to je pomazanik ,mesija .ovo je čisto provociranje kršćana u ovo korizmeno vrijeme . onaj tko vjeruje na ovo se ne treba ljutiti i obazirati ,zar nam nije rečeno da će nas ubijati i progoniti ,ovo je kamilica . bdijte
Isus uopce nije bilo njegovo ime :D Isus (Krist) je u biti varijacija grcke rijeci pomazanik i nema sanse da se to ime nadje na necijem grobu... pravo Isusovo ime je Emanuel.
Ne znam da li je to isti grob na Talbiotu o kojem sam vech pisao pred 2 godine...To je stara pricha.rijech je o glauskomi,kostijarnici .naime u ono vrijeme su pustili da meso istrune a onda su pokupili kosti i stavilii ih u kameni sarkofag.Postojale su obiteljske grobnice u kojima su ljudi bili spremani...U svakom sluchaju mitologija i stvarnost se ne trebaju poklapati...
a Isususove zadnje su rjeci bile,zakucajtemi jos koji cavao da ne skliznem,hehehhe
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dubrad masonska i nevjernicka, sto jos nece izmisliti da oskrnave sina bozijeg