Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
potraga završena
Povratak na članak

Pronađena je nestala 18-godišnjakinja s bebom!

Majka Dijana na Badnjak je došla u posjet djetetu, a zatim je nestala s bebom te je za njom krenula policijska potraga.

Komentari 3

VI
vilica
10:02 31.12.2012.

Zašto majka nije smještena s bebom?

VL
LA
larala
09:24 31.12.2012.

tko je ova država da silom oduzima bebu majci koja ju ocito voli i želi?....kako ministricu opacic nije sram? pozivaju se na 21. stoljece a, ponašaju se kao oni iz kamenog doba.....koji ce nam iduci zakon smisliti? kako naši klinci nisu naši i kako nam ih mogu oduzeti kad neki iz istospolnih zajednica ponude dobru lovu?fuj

VL
Avatar Don-Corleone
Don-Corleone
19:40 01.01.2013.

Nasa socijalna skrb je toliko bijedna i jadna,,,znaju oduzeti dijete ali nemaju vremena da nadju neko rijesenje da majku i djete skupa zbrinu,,oni oduzmu dijete i za njih je stvar rijesena jer oni nemaju dalje problema sa dijetetom i majkom,,, koja sramota,,,ocito je da majka voli dijete dok ga je odnijela i odnijela je svoje dijete i to tretiraju kao da je oduzela svoje diete a kad ovi lesinari iz socijalnoga uzmu dijete to je uredu,,,ma gade mi se.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.