Promet zbog blagdana već u kolapsu, pogledajte kako se jedan vozač u Zagrebu pokušao izvući iz gužve
Pojačan je promet na gradskim cestama i obilaznicama, osobito na zagrebačkoj (A3) i riječkoj (A7), na prilazima gradu Splitu, autocesti A3 Bregana-Lipovac u smjeru Lipovca i na pojedinim graničnim prijelazima s Bosnom i Hercegovinom, Srbijom i Crnom Gorom, izvijestio je HAK
Komentari 12
Ništ novo ni neobično za ovo doba godine...bezveze uopće pisat o tome
Savska prema jugu danas kaos, na samom kraju pokvaren auto. Od centra do đosta sat vremena. BMW dignuta hauba. Jos je bio tamo lad sam se vracao. I njega i auto trebalo je u Savu odgurat.
Evil: u članku o "blagdanima". Jako mi je drago da je moj crtež bi uspješan i shvatljiv. Sretan ti Božić!
Kod mene u Konzumu su bile otvorene sve tri blagajne, a na prenzionera preko stodvadeset,
Zagreb treba rasteretiti , posebno jer je gradska vlast nesposobna napraviti nove mostove, ceste i parkirališta. Potrebna je decentralizacija države i bar 300 000 stanovnika manje u Zagrebu. Zašto neka ministarstva ne bi bila u Splitu, Rijeci, Osijeku, Zadru??? Zaštoo sjedišta nekih poduzeća poput HEP-a, INE, JANAFA, Croatia Airlinesa baš moraju biti u Zagrebu. Sposobnih, stručnih ljudi ima i u manjim gradovima.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ljudi su, kao i svake godine, u pokretu pred Božić. Mnogi se vraćaju iz stranih zemalja gdje žive i rade da bi među svojim najbližima proslavili Božić veliki dan kada je rođen Isus Krist!