Programsko vijeće HRT-a nije dalo pozitivno mišljenje Programu rada HRT-a za 2019.
Treba se prekinuti jedan beskonačni 'freak show', tvrdi Šoša
Komentari 17
JRT treba ukinuti, jer to nije ni javni ni hrvatski medij. 90 % je jugo srpski kadar na čelu sa krmkom bačićem u službi komunjarske zločinačke partije. u posljednje vrijeme najvažnija im je zadaća rušenje hrvatske valade.
Kako je Opacicka shebala Bernadica i Marasa ! Haaaahaaaahaaaa !!!!! Bravo Milanka!!!! Svaka ti Čast!!! Istinu Bog Čuje!!!!! Koji Gluposni još misle da su u nekom pravu!!!! Van iz Hrvatske
Kad će više HTV preći na FHDTV. Od inovatora i uvijek prvog u svemu srozali su se na najgoru javnu tv u regionu. Treći program je katastrofa. od najboljeg kulturnog programa u Evropi s odličnim filmskim programom, dolaskom Karamarka, pretvorili su se u farsu.
poštujem sve članove Programskog vijeća..poglavito Sašu Miloševića...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
kakvi hebeni članovi vijeća, to je plenum CK SKJ