Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 11
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Odbor za medije
Povratak na članak

"Problem s ometanjem signala u Istri postao je politički"

Nenad Stazić (SDP) kaže da je riječ o problemu koji se treba riješiti na diplomatskoj razini, a osim što je postao politički, na neki način ugrožava se i suverenitet Republike Hrvatske

Komentari 18

CH
chemica
17:10 04.05.2011.

Vidim, zaboli Istrijane što ne mogu gledati HDZ-ovsku televiziju. Sve puno komentara.

VL
PU
pumbica
18:59 04.05.2011.

Stazić??Zar vam je stalo do Hrvatske Televizije.Čudo neviđeno.Znam zašto jer sad ideš na ljetovanje na Brione za šest kuna deset dana.To je tebi,a ne tlevizija.Pa imaš Jakovčića on če ti biti tumač talijanskog jezika...

VL
Avatar comparator
comparator
19:17 04.05.2011.

Kukuriku uzmi ga u ruku pa doma!

VL
Avatar Nesalomljiva
Nesalomljiva
19:40 04.05.2011.

opet je stazić u istri....jel vozi koji brod za brijune? mislim, besplatno?!

VL
MO
mojzagi
19:51 04.05.2011.

Ovo bas i nije za ismijavanje, kad bi bili na mjestu tih ljudi koji imaju stalno smetnje pa da nemozes gledati vazne prijenose napr. utakmice,vijesti ili slicno nebi nikome bilo svejedno. No cudi me da si to nasa drzava dozvoljava pa to vec dugo traje, i da nasi politicari nista ne poduzimaju pa to treba pod hitno rjesavati i to diplomatskim medjunarodnim postupkom , pa ne zivimo u dzunglama.

VL
FO
FONZA
22:13 04.05.2011.

Uvjeren sam da će se ovaj \"hrvatski domoljub\" izboriti za hrvatske interese......pljuc.....

VL
BO
Booyaka620
22:28 04.05.2011.

Digitalizacija na hrvatski način - tako tipično!!!! Bitno je da su ulupali velike pare u projekt za koji prethodno nisu provjerili da li je i u kojoj mjeri izvediv... Da ne spominjem one glupe reklame kojima su jadnim neukim, uglavnom starijim ljudima sugerirali da \"dosta više penjanja po krovovima\", što su ovi shvatili da antene neće biti potrebne pa poskidali... Još jedan dokaz da nadležno ministarstvo (kao i Vladu) uglavnom vode kreteni....

VL
CI
cicibela
22:55 04.05.2011.

Zašto dizati frku zbog upada talijanskih u domaće frekvencije ? Zar im hrvatska politička klika nije poklonila i naše more, i njima i Slovencima, i Kurti i Murti...? Što god neka EU članica zatraži, veleizdajnici poklanjaju. Zato šutite i čekajtee izbore, nestat ćete i vi i vaše \"brige\" o Hrvatskoj.

VL
MM
Mladen Miletić
00:02 05.05.2011.

Problemu koji se treba riješiti na diplomatskoj razini, a osim što je postao politički, na neki način ne na neki nego na poznati način ugrožava se direktno stalno i namjerno suverenitet slabe i nemočne Republike Hrvatske.... Kako izgleda i mutaveutave je ne poduzima ništa uvjeri da če se EU-Italija možda jednom malo smilovati... Konačno šta nas briga mi u Zagrebu nemamo taj problem a oni dole kada se odvoje več če svi znati Talijanski misle vejeruju večina HDZ-a ili šta drugo misle ???

VL
CA
Capolo
15:38 05.05.2011.

Puno veći problem u RH od ometanja signala je politička zaštita članova SDPa od kaznenog progona. Jer ako prodaja hotela Alan po trostruko umanjenoj cijeni nije kazneno djelo ne znam što je. Nime pokrenuta je istraga protiv nekoliko osoba, ali ne i protiv Slavka Linića, tadašnjeg predsjednika UO Hrvatskog fonda za privatizaciju, bez kojeg te prodaje ne bi bilo. Ili pak Linićeva prodaja dubrovačkog hotela Excelsior Goranu Štroku po cijeni, kako je javno i gnjevno svjedočila tadašnja ministrica turizma Pave Župan-Rusković, trideset puta nižoj od vrijednosti hotela. Očito PravDA nije za svakoga ista!

VL
Avatar Nesalomljiva
Nesalomljiva
17:39 05.05.2011.

@capolo, u pravu si. hrvatsko pravosuđe na čelu s tobože HDZ-ovom vladom, a zapravo tko zna čijom, vrši istrage isključivo protiv HDZ-ovaca! u SDP-ovce ne smije ni taknuti! potpuno je jasno tko zapravo vlada hrvatskom! isti oni komunisti koji su vladali jugoslavijom!

VL
Avatar neurazumljiv
neurazumljiv
05:25 06.05.2011.

zasto hrvatska ne pojaca odasiljace prema italiji, i kad je vec italija u pitanju, ukine zerp

VL
Avatar florenz
florenz
07:36 07.05.2011.

Iskustva s Talijanima postoje stoljećima. Pošaljimo Berlusconiju našu dami s broševima, pa će talijanska televizija još godinama raditi na našim frekvencijama. Treba ih pred Vijećem sigurnosti okriviti za učinjenu invaziju i zatražiti \"masnu\" odštetu.

VL
MA
maraosta
17:01 07.05.2011.

Ribentrop jesa svoje strane primjetio,nakon što je istaknuo da akademski govori, da je Dalmacija u svojoj ogromnoj večini napučena Hrvatima, na što je Ciano odgovorio da oni ne traže dalmaciju zbog etničkih razloga,nego u načelu zbog životnog prostora.

VL
MA
maraosta
17:04 07.05.2011.

Danas Talijani imaju pripremljeno trideset pet milijardi eura za kupnju dalmatinske obale ako kojom nesrečom Hrvatska uđe u EU.

VL
LI
liburnik
11:36 08.05.2011.

Kvislinzi (citaj Ustase) Kapula i Nesalomljiva aka Mortadela se boje vise \"crvene\" opasnosti nego nacionalnih interesa. Tici moji crni tako ste se ponasli i 41.

VL
LI
liburnik
11:33 08.05.2011.

A Dalmatinci ce im sve to prodati kao sto su prodavali Srbima, pa Purgerima ,pa Bosancima a onda ce grintati do neba.......

VL
PR
prepri43
13:22 08.07.2011.

Taj problrm postoji još iz Jugoslavije,a sada je na tom području eskalirao.Nitko se ne pita zašto se signal susjedne republike vidi i čuje diljem Istre naš niti u Savudriji.!(gledaj boje turizma\"! Što se tiče Talijana to je moguće riješiti recipročno.Tehničkii učiniti signal RAI negledljivim!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.