Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 115
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
EU MJERE
Povratak na članak

Priprema za zimu: Kreće pojačana proizvodnja ključnih antibiotika kako bi se spriječile nestašice

Europska komisija, Mreža nacionalnih agencija za lijekove (HMA) i Europska agencija za lijekove (EMA) izdale su preporuke za izbjegavanje nestašica ključnih antibiotika koji se koriste za liječenje respiratornih infekcija, tijekom nadolazeće zime.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.