Priprema Hrvatske za strukturne fondove i kohezijski fond
Stjecanjem statusa zemlje kandidatkinje za članstvo u Europskoj uniji u lipnju 2004. godine Republici Hrvatskoj otvorila se mogućnost korištenja pretpristupnih fondova Phare, ISPA i SAPARD
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vi ste kategorički protiv ulaska Hrvatske u Europsku uniju. Smatrate da se Hrvatska treba izboriti za svoje mjesto kao \'turistički i ekološki dragulj\' na jugoistoku Europe. Hrvati se trebaju prestati potcjenjivati i konačno početi vjerojavati u vlastite sposobnosti i \'domaću pamet\'. Vjerujete da nam Unija ne može donijeti ništa dobro nego da će iskoristiti sve naše dobre strane, a za uzvrat nećemo dobiti ništa.Sada, možda, nešto i dobijemo, ali če mo narednih petsto godina, to krvavo vračati.