Prijavljena majka koja je policajca optužila da je pretukao njezina sina
Sumnja se da je 19.veljače javno preko novinara iznosila informacije vezane uz policijsko postupanje, iako je za te informacije saznala u predkaznenom postupku koji je tajan
Komentari 2
TR
Hehehe,jedva su čekali da joj ga negdje zabibete, klasična osveta.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
kakva osveta,zakon treba poštivati,a ne oblajavati sve i svakog osim njenog dobrog sineka