Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 157
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Zahvalna na gesti
Povratak na članak

Doznala da joj je dečko oženjen pa ostavila ovo pismo konobarima omiljenog kafića

Jedna je djevojka doznala da je njezin dečko oženjen i čeka dijete pa je otišla u omiljeni kafić gdje ju je dočekalo iznenađenje

Komentari 12

NO
Novaaa
09:19 12.09.2017.

Zamisli sada kako se tek njegovoj ženi cijeli svijet srušio ili će se srušiti kada sazna da je muž varao, a ona još trudna. Budi sretna što si se riješila vucibatine, mala preponica, život teče dalje i to se polako zaboravi. Nažalost njegova žena nije te sreće i dobar dio života će morati gledati njegovu facu....

VL
DU
Deleted user
10:13 12.09.2017.

Koji članak! Koja gramatika! Koja tema! Muka mi je to čitati!

VL
Avatar ShuPac
ShuPac
12:17 12.09.2017.

Htio sam napisati kako je ovo definitivno najgluplji retardiranii članak IKADA. Htio sam ga reći kao je ovo članak za polupismene idiote s IQ 12, htio sam svašta napisati, a onda sam se sjetio da pogledam autora/autoricu. Karolina Lubina, upravo si nadmašila samu sebe. Sjedi, 5!

VL
ND
Novi dan isti mrak novo sranje
12:23 12.09.2017.

Pljuc......

VL
Avatar krkcro
krkcro
11:24 12.09.2017.

strasno uzas pa kako se to moglo desiti decko ju je prevarijo sa zenom pa to se jos nikad nije desilo

VL
Avatar BUJICA
BUJICA
13:31 12.09.2017.

krkcro,i takove "užasne" stvari se događaju,da dečko vara ljubavnicu sa zakonitom ženom.Neka se dobro isplače,manje će piškiti!

VL
NE
Necujato
01:06 13.09.2017.

Radili skupa i ona nije znala da je ozenjen? Nitko to nije znao ili je ona bila previse glupa?

VL
DU
Deleted user
13:32 12.09.2017.

I koji je ovo jezik. ahahaaa ovo ti je dokaz kad je neko mala jadna i nistavna iskompleksirana drzavica. zamislite ameriku i britaniju da neko stavi pismo na hrvatskom sto je neko u hrvatskoj napisao. ahahahaaa

VL
CE
centirion
06:53 13.09.2017.

Koga briga,sve ovo??

VL
IV
IvicaKerempuh
14:12 12.09.2017.

Osim da je gramatički jako loš članak, ta "gospođa novinarka" nezna nie engleski. Ona nije napisala da je "na poslu" plakala nego na cijelom putu na posao. Bože me sačuvaj takvih novinara....

VL
DU
Deleted user
14:17 12.09.2017.

Clanak gluplji i pateticniji cak i od Vucicevih govora!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.